KURUMSAL

Hakkımızda

2005 Yılında Damla Tekstil olarak kurulan firmamız, fason kumaş pantolon dikimi ile sektöre ilk adımını attı. Bize göre hayal etmek başarmanın yarısıdır prensibi ile, firmamız, 2012 yılında aldığı inovasyon kararı ile Birven Konfeksiyon Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adını almıştır. Tekstil sektöründeki yenilikleri ve teknoloji yakından takip eden firmamız, 1500 m² kapalı alanda Takım Elbise, Gömlek, Yelek, Ceket ve Pantolon dikimi yapmaktadır.

Birven Konfeksiyon Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, çok kısa sürede tüm Türkiye ve avrupanın bir çok ülkesinde adına sıkça rastlanan bir marka haline geldi. Elbette yetmezdi. Daha yapılacak çok şey vardı. Kapısını yeniliklere ve müşterilerinin farklı taleplerine sürekli açık tutan firmamız bünyesinde 350 çeşite yakın ürün bulunmaktadır.

Bünyesinde kendi konusunda uzman 155 personel ile çalışan Birven Konfeksiyon Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 140'dan fazla çözüm ortağı ile tüm ihtiyaçlarınıza sınırsız çözümler üretmekte, "Kalite Haktır, Ayrıcalık Değil" ilkesi ile yoluna hız kesmeden devam etmektedir.

En büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek,müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Müşterilerimizin, bizimle çalışmanın güven verici olduğunu bilmeleri ve müşterilerimizi memnun edebilmek, bizim en büyük mutluluğumuzdur.Onlar bilirler ki biz her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz.

En Büyük Hedefimiz ; Tekstil ve konfeksiyon alanındaki deneyim ve uzmanlığımızı müşteri memnuniyetine dönüştürerek, çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, kaliteli ve yaratıcı çözümler sunan, lider bir şirket olarak Türkiye'nin değişimine katkı sağlamaktır.

Hakkımızda